| Irmmma a întrebat:

Am 13 ani.(aproape 14). Vreau sa-l sarut pe prietenul meu.Credeti ca e prea devreme? Va rog. pareri. fara bataie de joc. Mslove struck

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu, nu vad nimic rau la un sarut happy

| Vizitiul a răspuns:

Daca e vorba de un sarut, nu vad nimic rau in asta. Nu, nu este prea devreme pentru un sarut, in schimb, este prea devreme pentru sex.

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu cred ca este prea devreme. Faci asta cand simtibig grin

| zhuzhu a răspuns:

Nu nu e prea devreme numa ca nul saruta tu prima lasa'l pe el si nici sa iti faci planu cum sa il saruti si cand (dk nu l'ai sarutat niciodata) cand e momentul atunci se intampla fara sa te astepti.bafta!

| BoBBy a răspuns:

Sarutal mai, baga si limba laughing. serios! (o sa iti placa )
funda?happy

| abracadabra_7763 a răspuns:

Nu este nimic rau intr-un sarut. doar ca dupa aia sa nu se depaseasca limitahappy

| cocolino_4263 a răspuns:

Nu cred numai ca o sa fie mai multe si dupa aia si alceva