| oana_7289 a întrebat:

am 13 ani si am picioarele subtiri si vreau sa le am putin mai groase.as vrea sa stiu ce pot face adica daca trebuie sa fac vreun sport ...sau nu stiu...sa fac ceva anume pentru ca picioarele mele sa devina mai groase va rog mult dau vot si funda

2 răspunsuri:
| horisirb a răspuns:

Eventual, ai putea sa ai o dieta mai bogata in proteine si grasimi esentiale precum omega3 si de astea... in rest un sport care solicita mult muschii picioarelor gen ciclism, inot, volley... sper ca te-am ajutat

| Alleexuttssa a răspuns:

Pai depinde cate kg ai.happy