| c300 a întrebat:

Buna,am 13 ani si pe 2 august, am tras 20 de fumuri dintr-o narghilea, iar pe 1 septembire imi fac analizele la plamani:1-se va vedea la analize/2-plamanii sunt afectati?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu o sa se vada nimic la analize si plamanii nu sunt afectati de la 20 de fumuri

| greyhound a răspuns:

Tu stii ca narghileaua nu-i tutun si nu inhalezi fum, ci aburi?

| DunkelheitBu a răspuns:

Plamanii nu sunt afectati mai ales ca ai tras doar 20 de fumuri, nu este fum apropo, ci abur. Nu trebuie sa te panichezi, singurul lucru naspa la narghilea este faptul ca, contine mai multa nicotina si asta se vede in sange, oricum, nu pentru 20 de "fumuri"

| Giulietta1 a răspuns:

Dap.logic

| Raspunsul1234 a răspuns:

Ba, nu poti sa cumperi o tigare electronica? Nu costa mai mult de 25-50 lei si nu-ti face niciun rau, ca e abur. Ca narghileaua.