| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci am 14 ani și am fumat prima dată acum 3 săptămâni, am tras vreo 4 fumuri. Și am mai fumat acum 2 zile, două fumuri. Întrebarea mea este: Peste cât timp nu se va mai vedea la analizele normale de sânge? happy

3 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Daca ai fumat tigari normal si doar te-ai prostit nu se vede in analize!

| Anonim0078965 a răspuns:

Si eu am 14 ani si am fumat luna trecuta prima data, dar nici nu stiam ca se vede la analize :O

| StefanOctavian a răspuns:

Daca ai fumat doar atat nu se vede la analize, oricum sfatul meu e sa te lasi pentru ca si eu fumez de 2 ani deja, la inceput e frumos pentru ca nu iti cumperi, nu fumezi mult, nu iti cere corpul dar mai tarziu o sa fie nasol.Iesi in oras cu 40 de lei de exemplu si sti ca 15 lei dai pe tigari...O sa iti afecteze sanatatea si o sa fi condusa de ele.La inceput fumezi cand ai tu chef dar mai tarziu nu o sa mai fie asa.