| catalin911_1288 a întrebat:

Buna am 13 any si imi place de o fata.Astazi la ora de dirigintzie diriga m-a mutat cu ea in banca. Se aud zvonuri prin clasa ca ea ma place dar de obicei zvonurile sunt minciuni. Dar cel mai bun prieten al meu a fost cu ea si el a zis ca ma place. Dar intrebarea adevarata este:cum aflu daca ma place.

Răspuns Câştigător
| annacrazygirl a răspuns:

Intreab-owinking

5 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Vezi ca e un film la revista Adolescent cu chestiile astea. Filmul se cheama Cum aflu daca e atras de mine (nu te speria, e si de baieti si de fete). Cauta-l pe net, poate il gasesti.

| diana_3432 a răspuns:

Trebuie sa fiti singuri si intreab.o si vezi ce zice.dar e foarte important sa fiti singuri.dar daca nu iti spune nu insista.mai este o varianta, demonstreazai ca te place succes
fundita?:*

| BruneTh a răspuns:

Pune pe cineva s-o intrebe ce parere are de tine. Daca te palce eu una asa fac cand e vorba de altcineva.laughingfundita plizz

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Invit'o undeva in oras sau la o plimbare sh atunci o sa afli daca te place sau nu...

| Vitriol a răspuns:

Poate chiar daca ai intreba-o pe fata, intr-un moment in care sa nu fie alte urechi in jur, s-ar feri sa raspund.Atentie, s-ar feri, nu zic ca ar spune nu.De multe ori, datorita unor cutume, negam lucruri adevarate. Sfatul meu, urmareste-i comportamentul in timp, astfel iti vei da seama treptat.