| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 62 si 57 de kg. Cum as putea da jos cateva kg? Stiu ca trebuie sport, dar nu pot face mereu sport si manca incontinuu. Sunt genul de persoana care mananca mult. Tinand cont ca sunt la scoala ce as putea manca ca sa nu ma ingras. Daca ma puteti ajuta cu un program alimentar (nu pot numi dieta deoarece nu cred ca este indicat) as fi recunoscatoare.

1 răspuns:
| Laura331 a răspuns:

Buna, ai putea incerca sa introduci in alimentatie si niste produse care reduc pofta de mancare. Aici ai o lista cu cateva: http://bit.ly/1cMYBAR