| anonim113 a întrebat:

Buna am 14 ani.De vreo2 luni pielea de la penis care era lipita la cap s-a desprins treptat si acum nu mai este lipita si capul penisului este liber. Este ok acest lucru?

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Este normal acest lucru.
s-a rupt atatongue
stai linistit.
se intampla si altor baieti
kiss

6 răspunsuri:
| andreeeaaa a răspuns:

Ai intretinut relatii sexuale?big grin

| skull_8096 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti s-a rupt ata stai linistit te-a durut

| Rayenbow a răspuns:

Fratioare eu zic sa o lasi mai incet cu frecatu si sa-ti gasesti o prietena rolling on the floor

| anonim113 explică:

Nu am intretinut relatii sexuale

| anonim113 explică:

M-a durut. Cred ca mi s-a intamplat asta ca am inceput sa ma masturbez... Dar sigur mis-a rupt ata ca mi s-a rupt pielea din juru capului si l-a lasat liber, dar pielea alba din spate nu s-a rupt.Va rog mai multe pareri