| doolce_5899 a întrebat:

Am 14 ani si ieri mi-a venit pentru prima oara ciclul. In noaptea asta nu mi-a mai curs nimic. De ce nu mi-a mai curs? Poate sa fie in legatura ca este primul ciclu?

Răspuns Câştigător
| Loveis4free a răspuns:

Draga eu am fost in situtia asta si nu mi s-a intamplat dar nu te speria.E destul de normal avand in vedere ca este primul ciclu. Unora dinte fete li se intampla sa le vina si apoi sa se opresca si sa mai vina peste cateva saptamana sau chiar luni.O prietena de ex nu a avut 4 luni, apoi i-a venit si in 2 zile a incetat.Nu iti face griji, totul va veni de la sine

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Corect! asa am patit toate la vremea respectivahappy, ulterior se va remedia.nu iti fa griji.

| EmaS a răspuns:

Asa este la inceput, pana se regleaza.Sa nu iti faci griji.

| ღBrunette a răspuns:

Hey! Nu trebuie sa te stresezi pentru ca asa este la inceput. Si in cazul meu s-a intamplat la fel, pana s-a "reglat". Pupici! >; d