| Zuzu_3185 a întrebat:

am 14 ani si prietena mea cea mai buna a inceput sa se taie cu lama pe mana. Dupa ce am vazut-o pe ea.am inceput si eu.doar ca am cunoscut un tip caruia nu`i plac fazele astea. vrea sa ma schimb.Cum o pot face?:-sAjutati`ma si pe mine:-s.Chiar nu vreau sa. l pierd.:-s. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gaabi32 a răspuns:

Buna skumpa.Pai daca il iubesti asa mult renunta nu te mai taia cu lama.Si eu ma taiam cu lama si prietenul meu s-a suparat rau.Renunta 1)Pt ca lumea te va lua drept ciudata ca o fata''emo'' 2)daca nu ai grija s-ar putea sa se infecteze taietura.Stiu ce spun.Bafta:*

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Chiar nu inteleg...
Ce e asa de greu sa te abtii de la taiatul pe maini cu lama?

| AnTiBioTic a răspuns:

Copii daramati de soarta! ce vedeti voi asa de fascinant la taiatul pe maini cu lama? noi vreti sa aratati ca dracul cand veti fi mai mari?
mie mi se pare ca "hashuratul" pe maini cu lama este cel mai prostesc lucru posibil.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Decat sa-ti tai venele mai bine ti le intepi

| Maiky a răspuns:

In primul rand inceteaza sa te tai cu lama asta inseamna emo.incearca sa fi optimista si cu capu sus apucaturile astea cu taiatu cu lama sunt pentru cei cu frustrai si eu nu cred ca te tai cu lama pentru ca esti emo ci pentru ca ai vaz la pritena ta deci inceteaza cu obiceiul asta si in rpiovintaprietenului tau incearca sa vb liber cu el sa il faci sa intaleaga ca o sa dureze pana te schimbi sper ca te-am ajutat big grin bafta