| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa-mi explicati si mie 'mozolu'. prietenul meu vrea sa-mi eplice dar mi-e rusine. explicati-mi cum se face ce trebuie sa fac va rog.multumesc pentru raspunsuri

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

II bagi limba in gat.Frate nici la asta nu va pricepeti.Gasesti pe net...totul vine de la sine.Nu`i cine stie ce ...asa de complicat:*

Succes la mozolitlaughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi atunci cand te mozolesti trebuie sa fi stapana pe tine si sa nu fi inhibata, daca intelegi ce vreau sa zic.Este simplu mozolul este ca si sarutul numa ca aici trebuie sa folosesti si limba.Deci atunci cand deschideti gura si incepeti sa va ''mozoliti'' incearca si baga limba in gura lui, iar atunci limba ta si cu a lui se intalnesc si mai departe te las sa descoperi singurabig grin.bafta.Fara emotii.