| stefanik04 a întrebat:

Am 15(16 ani), sunt din Cluj-Napoca si as dori sa am un job de vara. M-am gandit la impartit pliante, dar am cautat si nu gasesc anunturi din aceasta vara doar de acum 1 an 2. Nu stiti unde as putea gasi sau nu stiti cine angajeaza?
Multumesc anticipiat!
P.S. Nu stiti alte de joburi de vara?

1 răspuns:
| Xpert a răspuns:

Eu iti propun sa te apuci de webdesign si sa iti vinzi lucrarile pe site-uri de specialitate.De asemenea poti sa iti faci un website in care sa postezi articole originale si interesante.Cand o sa ai mai multi vizitatori o sa fi cautat de diverse firme pentru a le face reclama sau te poti inscrie la google adsense/adword! Deci multa munca! Bafta!