| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si am vergeturi..nu sunt grasa, dar m.am inaltat destul de repede si din aceasta cauza mi.au aparut.
Se pot opera?

2 răspunsuri:
| bigboss23 a răspuns:

Buna. Nu neaparat, la varsta ta se pot trata cu anumite creme. Daca doresti si iti va fi de folos uite de unde poti lua/sau interesa de niste creme folositoare pentru a te trata. Deci cum am zis nu este nevoie neaparat de operatie. happy Sper ca ti-am fost de folos. big grin

| bigboss23 a răspuns:

Uite de aici de poti interesa sau chiar cumpara in caz ca te hotarasti: http://store.irinareisler.ro/......eturi-c10/ :)