| Dumitrescu_Amalia_1996 a întrebat:

Buna am 15 ani si cateodata cam odata la o luna am mancarimi acolo jos ma epilez cu biguri dar parca am nste bubite[pete]foarte foarte mici rosii? sunt din cauza parului? imi creste si repede? ma spal in fiecare zi sau chiar daca nu sunt acasa la 2 zile.

2 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Salut.
Este o iritatie sau creste parul sub piele.Nu te mai rade ceva timp, fa o pauza, apoi va trece.
Succes.

| ღBrunette a răspuns:

Eu nu îţi recomand să foloseşti biguri, nici în zona aceea, dar nici în alte zone. Peste câţiva ani o să îţi pară rău că ai folosit. Încearcă şi alte metode, că ai de unde alege. Eu nu am avut probleme cu iritaţiile, dar am înţeles că crema de gălbenele te ajută să scapi de ele. Încearcă şi vezi. Eu zic că nu îţi poate dăuna.