| Andrei_Soimu_1994 a întrebat:

Hey! Am primit de ziua mea o camasa si o pareche de pantaloni albastri, pantaloni mis buni dar problema ii ca sunt cam mulati si stramti pe picior, nu stiu ce sa fac sa ii port sau nu, dati-mi un sfat va rog, sunt Baiat!

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Eu fiind de o varsta, ceva mai mare decat a ta,totusi pot sa-ti spun,ca am observat la baietii tineri,pe strada,ca se poarta pantalonii stransi(nu chiar mulati,ca niste colanti).Asa ca, cere parerea unei cunostinte feminine, daca iti sta bine cu pantalonii aceia, asortati la o camasa(sau tricou), care sa fie si ea mai stansa pe corp.