| andresmessi1987 a întrebat:

am 16 ani si am o iubita de 15 ani. si as vrea sa stiu, ce ar trebui sa fac la o intalnire pentru ca ea sa se simta bine(mentionez ca la intalnire sunt doar eu cu ea, nu mai e nimeni imprejur) adica, daca exista ceva comun ce le place tuturor fetelor tongue si nu ma refer la chestii de alea tongue deci, ma gandeam sa o sarut pe gat dar sigur e ceva placut? big grin

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Poi sincer mie mi-ar placewinking

Bine, prima data ti-as trage o palma, si dupa aceea m-as gandi daca mi-a placut sau nu... happy

Ideea e sa nu fii si uh acum nesimntit! Ca dupa, intra fata la ganduri!
Fii calm, respectos, fa-i complimente, si daca vezi ca reactioneaza pozitiv, eu stiu?! Ia-o si uh in brate sau de mana happy Si dupa, un pic mai tarzior sa o pupi pe gat, ca acum sincer e prea din start! Adica la prima intalnire,, la vreun suc, vine fata, se aseaza si tu fuga o pupi pe gat. Cum crezi ca s-ar simnti? Ar fii cam uimita, adica e prea "din start", ia-o si uh imi cu usurelul. Si pe parcursul intalnirii, daca chiar totul merge bine si ea se lasa, pup-o, n-ai treaba!

(acum depide si de fata! Daca e genul acela obisnuita cu "chestii din astea" cu pupici pe gat, imbratisari si alte chestii de la alti baieti, nu mai ezita! Poti incepe direct! Sigur o sa-i faca placere!

Aceasta imi aminteste de prietena meahhee hee )

Sa nu uit, sunt FATA! Iar la "prietena", ma refer la amica meahwinking

2 răspunsuri:
| mirunaana a răspuns:

Da. dar incearca subtil si vezi reactia ei. daca nu ii place opreste`te. un lucru importat e sa ii arati sa esti sincer si loial ei si ca numai pe ea o doresti. fa-i multe coplimente, dar nu si din acelea de care isi da seama ca nu sunt sincere.

| andresmessi1987 explică:

Merci, dar nu am zis ca e prima mea intalnire cu ea tongue m-am mai intalnit cu ea. dar ma gandeam si eu. deci nu e din prima tongue