| shadow23 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa ma angajez sa impart pliante [in Bucuresti]. Stiti cumva daca Kaufland, Carrefour etc fac angajari? sau alte firme thinking sau daca ati lucrat si ati putea sa imi dati niste sfaturi happy? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

Hmm, fac angajari dar nu tot timpul celor care impart fluturasi sau pliante. poti lucra ca promoter si in Carrefour daca te duci trebuie sa faci protectia munciistraight face asta inseamna ca timp de 2 ore o sa citesti 2 dosare d 200 si ceva de pagini, nu-ti exagerez si apoi timp de inca 2 ore dai 2 teste! Crede-ma ca protectia asta a muncii nu are nici o legatura cu promoterii, mi se pare o porcarie dar ma rog asa este regula la ei, asta inseamna ca pierzi 4 ore intr-o zi! te cheama ori de dimineata de la ora 8 ori de la ora 12.

| Mihai0eu a răspuns:

Incearca la Vodafone Cosmote Orange
apoi la niste saloane de masaj de obicei cand mergeam pe strada de la astea primeam pliante