| Reek54 a întrebat:

Pe unde as putea sa ma angajez si eu prin bucuresti?, am 13 ani, gandesc matur, arat mai matur, mentionez ca nu vreau sa impart pliante sau sa fiu reprezentat pentru avon. sau alte firme dintrastea, as vrea sa. livrez lucruri (curier), sa incarc, descarc, car, aranjez marfa la anumite magazine sau firme, sa testez jocuri pentru calculator, ajutor pentru apicultori sau chiar si alte lucruri. astept sa vad ce gasiti pentru mine, Multumesc.

1 răspuns:
| andrei213 a răspuns:

Mai asteapta 1 an ca nu ai cum la 13laughing iti cere buletinu si uh ce ii zici pai stati asa ca nu amlaughing