| Teodor_Liviu_1990 a întrebat:

Buna
Am 16 ani si sunt baiat si vreau sa fiu reprezentant avon. Se poate? Eu nu am mai vazut un baiat ca reprezentant...
Cine ma ajuta? Eventual cu inscrierea.
Fara comentarii de prost gust

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pur si simplu iti faci cont pe site-ul lor si comanzi un catalog, incepi sa-l arati si plasezi comenzi pe site in mod normal.

| AFR81 a răspuns:

Se poate. Cum te-as putea ajuta eu cu inscrierea? Doar intra pe site si urmeaza pasii.

| Xelon a răspuns:

Si eu sunt, m-a pus pritena mea sa devin reprezentat laughing, sincer nu stiu ce trebuie sa faci ca sa te inregistrezi, ea s-a ocupat de tot, dar daca vrei sa stii ceva anume pot sa o intreb.

| Teodor_Liviu_1990 explică (pentru Xelon):

Nutzu_9292@yahoo.com
Trimite-mi un mail si vorbim.

| Xelon a răspuns:

Intra pe Avon.ro si urmeaza pasii de acolo, o sa te suna un angajat avon si o sa iti spuna el toate detalile, ai nevoie de copie de pe buletin atata tot.