| elena246 a întrebat:

Buna, am 17ani si sunt intr-o relatie de 3 ani jumate. As vrea sa fiu distanta de iubitul meu ca sa nu creada ca sunt obsedata de el si sa imi acorde mai multa atenţie. Daţi-mi un sfat va rog!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ca sa nu pari obsesionata de el trebuie sa stai la destanta de el clar.
Adecatelea sa nu iesii SUB NICIO FORMA cu iеl în parc, la suc, înghețata etc ca pe urma ii dai impresia ca ai nevoie de banii lui și ca el trebee sa plătească. Dacă vrii poti face asta macsim odata la 6-7 luni și nu mai mult de o jumătate de hora macsim.
Sa nuîl suni mai mult de odată pe luna și atunci nicimai mult nici mai puțin de 20 minute macsim. Sa nu îl antrebi ce face sau un de merge sau ce mănâncă sau chestii ca se supărat și pe urma crede ca iești obsesionata de el.
Sa nu stai de vorba cu el mai mult de 5 minute macsim dac te antalnesti cu el pe strada ca pe urma pare ca vrei să-ți acordeze toata atintiia lui.

Urmiazami sfatul și o sa te și ansori fathaa.

| CdeMetal a răspuns:

Pentru a nu pharea obseshyonatha de yel threbhuye sha ay akorzy mhay puthzyna atenktzie si afketzyune ai zici date man phla me daca she apropye de thn al si batzy rauuwinking

| MPersephone a răspuns:

Un sfat ar fi sa inveti a scrie.

| Ana1687 a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa treci pe la scoala