| UneRencontre a întrebat:

am 18 ani si sunt plecata in Spania de 14 ani, practic toata viata. Dar din anumite motive personale pe care nu e neaparat sa le spun vreau sa plec in tara si nu stiu exact ce sa fac. As putea sa merg la facultate sau ceva sa-mi continui studiile dar mi-e frica ca poate nu o sa reusesc sa ma descurc. M-am gandit si la optiunea sa ma angajez dar nu stiu unde si daca merita sa las studiile. Voi ce pareri aveti? happy mersi

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita sa revii in Romania daca ai optiuni sa te angajezi in Spania, eu am patit aceeasi experienta dar din cauza ca nu am gasit de lucru la spanioli si cand am vazut idiotenia romanului care e activa la noi am tulito in Marea Britanie, asa ca wach out where you piss the ground

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai o pregatire partea cu angajatul e mai complicata. Ia si iti continua studiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi le este greu sa continue din o tara diversa in ROmania liceul daramite facultatea. Plus ca neavand studii sau experienta o sa lucrezi pe un salariu foarte mic. Stai acolo ca stai bine