| justME_5139 a întrebat:

am 271 de puncte pe TPU si nu stiu ce as putea face cu ele.thinking

pentru cele mai multe raspunsuri si explicite ofer fundahappy

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Nu ai ce sa faci cu ele. Punctele le acumulezi cand raspunzi la intrebarile altora, asa si cu funditele! Cu cat ai mai multe funde si mai multe puncte poti sa devii expert TPU! pentru asta st punctele, pentru raspunsurile tale! Asa ca, daca vr sa primesti cat mai multe funde si sa devi expert TPU ajuta-i cat mai mult pe cei laltiwinking eu am 128300 de puncte si 20 de fundite love struck succes in continuare, si ca sa mai acumulezi inca cateva puncte iti dau eu 10 la intrebarea pusa de tine! succes in continuare! fundita?:d

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La un milion de puncte ti se indeplineste o dorinta.Totul e sa te rogi la Sf.Gutasmug

| Libelle a răspuns:

Nik.
te uiti la ele si astepti sa inmulteascalaughing

| maryana5 a răspuns:

Strange mai multe si iti iei un chenar portocaliu de expert rolling on the floor

| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy Punctele acelea sunt pentru raspunsurile tale.Nu le poti folosi la nimichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele te ajuta sa urci in clasament.Atat(nici punctele nici raspunsurile castigatoare nu tin de cordarea titlului de expert).