| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 47 kg si 1.62...credeti ca am greutatea normala.adica nu stiu, eu cred ca st prea slaba...

12 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Eu am 48 kg si 1, 68 laughing oare ce-ar trebui sa fac?oh go on
stati, mai fetelor, linistite, bucurati-va ca sunteti sanatoase si nu va mai ambalati din orice prostiutza de genul asta...

| Aliyaa a răspuns:

Esti foarte binewinkingeu am 1. 63 si 44 kg

| Paris a răspuns:

Nu, eu cred ca esti foarte bine!

| Tabii. a răspuns:

Prea slaba? glumesti pai inseamna ca eu sunt bat ca am 1. 60 si 36 kg

| Tabii. a răspuns:

Cati ani ai?

| BuBuLyNa a răspuns:

Da si eu am 1. 50 si 32kg asa ca daca tu crezi ca esti prea grasa eu sunt scobitoare! daca vrei sa aflii mai multe impresii intreabati prietenii sau colegii. Daca tu crezi ca esti slaba atunci ingrasete!

| uNu_2249 a răspuns:

Se spune ca, la fete iti trebuiesc cu 10 kg mai putine decat inaltimea;
La baieti se spune ca trebuie sa fie egala(dar aici e complet diferit ca una este sa ai 1, 80 inaltime cu 80kg si sa fii numai fibra laughing si alta e sa fii tot la fel la aceste categorii dar sa ai mai multe sunculita pe tine decat muschi).
Tie iti mai trebuiesc vreo 5 kg in plus si indeplinesti aceasta conditie...si aici e treaba sa nu pui la burtica acele kilograme, sa le pui direct proportionat.
Pentru asta iti trebuie alimentatie sanatoasa, somn si sport(daca faci aceste lucruri iti garanteaza si sanatate, nu numai un corp frumos).

| AllForOne a răspuns:

Eu am 1. 64 si 48 kg...nu esti prea slaba. Esti bine asa cum estiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Până la vârsta de 30 de ani, 52 kilograme; după 30 de ani 62 de kilograme.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delicioasa! Numai daca ti-ai pune si o poza pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca esti asa cum trebuie dar daca vrei sate verifici du-te la doctor sau chiar pe internet gasesti ceti iti trebuie ca sa te convingi. Sa sti ca am cautat pe internet si se spune ca oamenii prea slabi sunt plictisitori dar cei normali plini de viata si cei mai plinuti sunt timizi sau singuratici.