| Infinity3199 a întrebat:

Am abonament la Vodafone, şi din câte ştiu din punctele acumulate poţi să îţi iei un telefon, eu doream să'mi iau unul cu tastatură qwerty, dar nu ătiu câte puncte costă, mă puteţi ajuta?
Mulţumesc!;*.

Răspuns Câştigător
| Mădiiiiie a răspuns:

Hei. Si eu sunt in aceeasi situatie. Si tot un telefon cu tastatura QWERTY voiam sa-mi iau. Chestia e ca abonamentul meu are 10 ani. si am doar 889 de puncte si din cate am vazut un punct valoreaza 0.01 euro si asta ar veni mai putin de 40 lei. Vezi cate puncte ai si calculeaza happy Poate tu poti sa-ti iei telefonul. Bafta happy

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Buna, telefonul se poate cumpara doar la finalul perioadei contractuale, daca prelungesti abonamentul. Depinde ce abonament ai, cate puncte de loialitate ai si ce telefon vrei.