| patricia17 a întrebat:

Eu am abonament la Vodafone si as dori sa-mi cumpar un telefon, am 1000 puncte, cat la % ar inseamna, ma ajuta la ceva punctele acestea? Funda

Răspuns Câştigător
| only2k a răspuns:

Păi depinde. Unele telefoane care se încadrează în punctele alea, îl iei gratis, iar altele în caz de depăsesc, atunci va trebui să dai o anumită sumă pe lângă puncte happy. Deci depinde de preţul telefonul, eu acum 4 ani am cumpărat un telefon pe touch bunicel pe atunci thinking şi tot aşa aveam 1000 de puncte, pe lângă ele parcă am dat în jur de 50 de lei. Spercă te-am ajutatpuppy dog eyesfundă?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bine mergi la Vf si intreaba.Mai dai ceva bani pe langa valoarea acelor puncte. Functie de ce telefon vrei.