| ddaisy a întrebat:

BUNA.Am aproape 18 ani si caut un job part time de preferat la domiciliu care sa imi aduca niste banuti in plus. Daca ma puteti ajuta cu niste sugestii sau informatii despre locuri de munca v-as fi foare recunoscatoare.

4 răspunsuri:
| Sev25 a răspuns:

Poti deveni reprezentant Avon (pe numele unuia dintre parinti daca esti minora). jobul este simplu: trebuie doar sa arati brosura la colegi, prieteni, rude, cunostinte si sa strangi comenzi. Tie iti revine intre 15-40% din suma comenzii, depinde cat de mare e comanda, plus cadouri. Pentru mai multe informatii, poti vizualiza blogul http://avon-s.blogspot.com/ sau da-mi add pe avon_cta_sev si vorbim :)

| alexandranegrila a răspuns:

Fa un curs pentru unghii tehnice, toata lumea e innebunita dupa ele.Sau.Un curs de cosmetica: epilari, masaje faciale, stilizare sprancene.incepi cu prietenele si dupa aceea iti formezi clientela.

| reaper a răspuns:

Daca mai esti interesata scrie-mi la petremarianalin@gmail.com

| lilyka a răspuns:

Trimite-mi un mail pe jitaru_liliana_irina@yahoo.com