| mara_8999 a întrebat:

Am as vrea sa imi recomandati si mie niste desene animate japoneze. Am auzit ca sunt foarte interesante, numai ca nu stiu nici un serial.

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Hellsing, Vampire Knight, Gantz si Hellgirl mai sunt bune :X

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Pai iti pot recomanda multe. cele care mia-u placut mie: Inuyasha (asta mi-a placut cel mai mult) apoi Naruto, Gakuen Alice, Tokyo Mew Mew, Spiral, Kaleido Star, Full Metal Panic, Full Moon wo Sagashite, Sola, Death Note, Slayers si cred ca sunt suficiente pentru rmoment

| Maya_6425 a răspuns:

Naruto
Nana acestea mi-au placut cel mai mult

| leJimmyJimmy a răspuns:

Pai tongue eu ador blood plus dar asta daca nah laughing te intereseaza mai bloody dar eu zic sa incepi cu nodame cantabile e super :X:X:X:X:X:X:X e amuzant si fain tongue

| Alexandru15199 a răspuns:

Buna...Sunt un mare fan NARUTO...stiu site de unde-l poti vedea gratis all episodes. Apoi cred ca e inuyasha. dar e cam nasol nu prea au legatura episoadele. Sper sa conteze parerea mea

| Diana16 a răspuns:

Blood+, Hellsing big grin