| cherryblossom a întrebat:

Am o mica problema. As vrea sa-mi pun o poza ex: o fata din desene animate cum ar fi japoneze si nu stiu cum sa mi-o pun. Ati putea sa ma ajutati, va rog?

Răspuns Câştigător
| frumusikgirl1 a răspuns:

Dai la editare profil si vezi acolo ca trebuie sa iti apara un loc unde ar trebui sa iti apara imagine si vezi ca iti va aparea ori browse iri incarcare sau ceva dai clic iti alegi o omag dintru folder apesi pe ea si dai ok dupa iti va aparea imaginea si dai editare profil sau salvare profil ( depinde de cum scie oricum are acelasi rezultat) si ai terminat sper ca ai reusit :*... funda?

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Şi unde ai vrea tu să ţi-o pui? Pe net, pe desktop, pe mess, pe noptieră, pe... Dacă nu detaliaţi răspunsurile să nu vă miraţi dacă nu vi se va răspunde...