| Shine28 a întrebat:

Am auzit ca Glyco A este un produs foarte bun pentru reducerea petelor lasate de acnee. Ati folosit acest produs? Este bun? Momentan ma confrunt cu aceasta problema, avand pete in special pe frunte si doresc sa aplic acest produs in momentul in care voi termina tratamentul anti-acneic.

2 răspunsuri:
| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Nu este nevoie sa astepti pana la terminarea tratamentului anti-acneic pentru a scapa de pete. poti 1 data de 2 ori pe saptamana, seara sa te spefi FOARTE BINE pe fata cu apa si sapun dove si apoi sa te dai cu zeama de lamaie. daca nu esti perfect curata, s-ar putea sa te usture un pic la inceput.
ATENTIE! zeama de lamaie o sa iti scoata ORICE imperfectiune depe fata! inclusiv pistru(daca ai).
SUCCES!
funda?