| secre1girl a întrebat:

Care a fost cel mai bun produs anti acnee pe care l-ati folosit si cat a costat?

Răspuns Câştigător
| AndreeaG a răspuns:

Cu mana pe inima spun ca ZINERYT este cel mai bun produs anti-acnee pe care eu l-am folosit.El costa in jur de 40 de lei, dar eu l-am luat pe reteta compensat de la dermatologul meu.Are in componenta un o 'sticluta' cu lichid si una cu pulbere pe care le amesteci, le agiti, iar apoi produsul final il aplici pe zona cu probleme.Are un aplicator special.Tratamentul dureaza in general 3 luni deoarece aceasta este valabilitatea produsului odata combinat[3 luni]. Dupa terminarea tratamentul poti folosi o crema tot de la deramtolog numita Skinoren care ajuta la tratarea eventualelor imperfectiun/pete lasate de acnee.Sunt foarte multumita de ambele si le recomand cu toata inima. Sper sa te ajute.Si nu fi trista din cauza acneei, este o faza prin care toti trecem.Partea buna este ca se poate trata. happy

| DoarPatti a răspuns (pentru AndreeaG):

Intr-adevar ZINERYT este cel mai bun produs! Insa am folosit Nivea Young Clean Deeper si a dat rezultate, de asemenea! happy Curata tenul foarte frumos, insa doar acneea in forma usoara. Am avut acnee vulgara si cu Zineryt chiar am reusit sa scap! Bafta!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JoAnne9 a răspuns:

Cel mai bun e o creama de noapte de la Eucerin-89 lei. Apoi, tot de la Eucerin un stick corector-39 lei. Apoi de la Nivea-Pure Effect-17 lei. FUNDA!

| Dimineata a răspuns:

Aknesol, 60ml, 9 lei

| Helper004 a răspuns:

Brevoxil - 26 lei happy

| Deuska a răspuns:

Am folosit mai multe produse anti acnee dar mie mi s-a parut cel mai bun Zynerit. numai stiu exact cat a costat dar cu siguranta nu foarte mult