| theR0cker666 a întrebat:

Bunahappy
am auzit de jocurile imvu si second life big grin as vrea sa imi spuneti pe care dintre urmatoarele sa imi fac cont (ca asa am inteles de la prieteni)care din jocuri e mai interesant ca mi s-a spus ca trebuie descarcatehee hee si pe deasupra in ce constau aceste jocurilaughing

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Pt inceput i-ti recomand IMVU. E mult mai usor si are multe "facilitati", gratis.Amindoua au la baza Chat 3D.(deci, nu sunt "un joc"). Dupa ce te-ai inregistrat si...(tot ce-ti cere formularul) intra aici,: http://avatars.imvu.com/Vicktor02
Te pot ajuta cu linckuri la tutorialele din forumuri.
Funda plz.

4 răspunsuri:
| Miinato a răspuns:

Eu am pe second life happy
imbv nu am incercat;]]
dar crede-ma Secon Life love struck
e bestial :X
adica poti zbura :X
eu am ajuns intr-o zi in : FUN PARK love struck
vaii love struck
deci ma dadeam p topogane pe appa love struck
Roata matelove struck
Chesty gen : te pui in barka sh te duce p undeva bantuit
Masinutse detoate
si nu costa nimic :X.
vai love struck
ce bestial e love struck
Jur love struck
Fundita puppy dog eyes? te loog puppy dog eyes

| Summerflake a răspuns:

Imvu. joc de peste un an big grin

| theR0cker666 explică:

Multi dintre prieteni mei joaca jocurile astea imvu si second life dar nu ma pot hotarii pe care din ele sa fac cont ca nu stiu care din ele e mai interesant ca din cate am inteles ca in jocurile alea te intalnesti cu prieteni ai o infatisare a ta si ce poti face in aceste jocuri de ex poti merge sau eu stiu vb?hee heede la amici mei am inteles ca ambele sunt frumoase dar eu vreau sa imi fac cont doar pe un singur jocbig grinji dati-mi numele voastre din jocuri poate ne vom intalnibatting eyelashes[cine stiebig grin]

| ViolentSeduction a răspuns:

Second Life e mult mai dezvoltat. e mai greu de invatat dar cand invetzi nu o sa te mai poti dezlipi de el. In Second Life mergi la concerte, creezi haine mult mai usor decat in IMVU, parcuri de distractie, evenimente, concursuri-premii... multe altele in plus acolo toata lumea e unita cand vine vorba de un utilizator nou nu ca in IMVU ''bai noobule'' si il injura in toate felurile.