| LovelyBitch a întrebat:

Hey lume! As vrea sa va intreb daca stiti ceva jocuri de de genul stardoll sau imvu.Chiar am nevoie de ceva ce sa ma joc daca nu cred ca o sa mor de plictiseala...Va rog nu spuneti jocurile imvu, stardoll, miss bimbo sau second life ca le-am jucat deja tongue mersi mult!

2 răspunsuri:
| deyna10 a răspuns:

Ourworld, e tare, it girl de p[e facebook...si cam atat
big grin sper ca am ajutat

| anonimdraguta a răspuns:

Eu zic ca ti ar placea site-ul asta e super seamana cu satrdoll si nu dai bani adevarati, iar ca sa castigi bani si altele trebuie sa iti gasesti o slujba sau sa faci diferite chestii! Site-ul e : www.ladypopular.ro
Astept fundita!