| ღAleKrissღ a întrebat:

Buna!happy Am auzit din unele surse ca filmul Twilight Saga Breaking Dawn 1 nu va fi difuzat sau interzis? Voi ce stiti [funda raspunsului cel mai convingatorbatting eyelashes]

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

Am auzit si eu acest zvon, insa nu vad de ce ar fi interzis.Doar pentru ca vor arata scena de sex dintre Bella si Edward? sa fim seriosi, sunt filme mult mai indraznete daca pot sa zic asa.nu vad de ce l-ar interzice, doar nu e film porno. Pana si la astea porno care sunt de-a dreptul scarboase se poate uita oricine.Eu ador seria Twilight, am citit si cartile si astept cu nerabdare Breaking Dawn.

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Da, stiu si eu, ca este posibil ca partea 1 sa nu fie difuzata la televizor, din cauza scenei cand Bella face dragoste cu Edward.
Dar din noiembrie, cand Breaking Dawn va fi ''oficial'', o sa fie gasit pe internet [ pe site'uri de filme online ], si in cinema.winking

La tv nu se stie inca sigur daca va fi difuzat. :p
Sper ca da! Dar din moment ce ai internet, il poti cauta pe net din noiembrie.
Succes!