| Julyjuly1998 a întrebat:

Am avut doua telefoane Samsung s5 pe ambele aceeași adresa de email. Pe unul i l-am dat unei persoane cu care la momentul actual nu mai vorbesc. Am schimbat emailul și am șters pozele din google photo de pe acel telefon. Acum câteva zile mi-am resetat telefonul și mi-au apărut toate pozele pe care le și ștersesem de tot.I-au apărut și persoanei respective? Țin minte ca ștersesem și ca și-a schimbat gmailul, dar nu stiu dacă-i pot reapărea pozele?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu s-a logat tot cu acelasi cont... nu ar trebui sa iti faci griji.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil ca nu i-au aparut. Tie ti-au aparut dupa ce te-ai logat cu un cont?

| Julyjuly1998 explică (pentru DoarBogdan):

Mi am resetat telefonul și au apărut și mesaje și restul pe care le ștersesem.Și ma gândesc dacă i au apărut și lui pe google photo? cu toate ca s-a logat cu alt cont nu stiam sigur dacă este și acela șters de tot pe care îl aveam eu

| Julyjuly1998 explică (pentru DoarBogdan):

Mersi mult ❤️❤️❤️

| DoarBogdan a răspuns (pentru Julyjuly1998):

Cu drag! ^_^

| DoarBogdan a răspuns (pentru Julyjuly1998):

Daca nu s-a logat tot cu acelasi cont... nu ar trebui sa iti faci griji.