| Sophieka a întrebat:

M-am logat pe yahoo email pe telefonul unei persoane, avand neaparata nevoie, insa din cauza agitatiei, am uitat sa ma dezloghez.
Yahoo-ul a ramas conectat cu emailul meu, unde detin diverse emailuri si informatii personale.
Am ajuns acasa la pc-ul meu si mi-am schimbat parola dar poate inca mai imi poate accesa emailul acea persoana?
Cum pot face sa aleg sa fie delogat dispozitivul care are emailul meu logat? Adica telefonul persoanei respective?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=lPPAHrAdysc
Dai pe profilul tau, recent activity si dai sign out la ce dispozitiv vrei.

| SharpEagle a răspuns:

Schimba parola, just in case.
Evident, accesul nu va mai functiona nici pe acel telefon.