| Lumiii17 a întrebat:

Buna, am avut gaura in buric un an de zile si acum o luna mi s-a infectat si femeia care mi l-a dat mi-a zis sa il dau jos sa mi se astupe gaura si daca vreau sa imi dau alta dupa ce se astupa. Ce Spuneti?

1 răspuns:
| Rux2000 a răspuns:

Cine te opreste? fa-ti alta, da eu spun sa ai grija de ea. primele zile sa rotesti si sa iti cumperi un dezinfectant pentru asa ceva.eu mi-am facut gaura in lobul urechi si doamna care mi l-a facut mi-a recmandat un dezifectant special pentru pirsinguri etc