| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva nelamuriri.
1. Daca o persoana mi-a dat ignore, pot sa ii trimit email de pe acel id pe care l-a pus la ignore list? Il va primi?
2. Exista vreo metoda sa vad daca a intrat cineva online cat timp eram eu offline? (desi asta nu prea cred ca e posibil, dar ma rog...)
3. Pot sa imi dau seama daca cineva mi-a dat ignore sau doar daca constat ca nu mai intra pe mes, sa trag concluzii?

Răspuns Câştigător
| rain a răspuns:

1. Da, poti sa trimiti mail unei persoane care ti-a dat ignore. Trebuie sa-ti dea "Block Email Address" ca sa nu mai primeasca emailuri.

2. Nu, nu exista.

3. Nu exista o metoda prin care sa-ti poti da seama daca cineva ti-a dat ignore.

2 răspunsuri:
| campanario a răspuns:

Buna.La prima intrebare am sa iti raspund, pentru ca la urmatoarele nu sunt sigura si decat sa zic ceva mai bine tac. Da. Daca trimiti un email acelei persoane care ti'a dat ignore, ea il va primii. happy

| proffessor a răspuns:

1. Poti sa trimiti e-mail
2. Nu este posibil
3. Poti verifica pe un program de invisible