| sisss22 a întrebat:

Am o problema cu contul de facebook...initial am crezul ca mi a spart cineva parola si il acceseaza deoarece prietenii m au vazut online pe web atunci cand nu eram la pc.Am schimbat, bineinteles, parola de facebook,apoi am incercat s-o schimb si pe cea de pe yahoo mail, dar am descoperit ca nu pot intra deoarece imi da eroare la parola. Aparent cineva mi-a descoperit parola de email si mi-a schimbat-o.Cu toate acestea,am intrat pe setarile facebookului sa vad din ce locatii mi-a fost accesat contul, dar nu aparea decat propriul meu pc...mi s-a mai intamplat de curand si sa vorbesc cu anumite persoane care imi apareau offline pe chat in timp ce vorbea cu ele sau pe care nu le vedeam online desi erau..eu nu stiu ce sa cred..Va rog mult sa ma ajutati, apreciez sfaturile voastre!

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

Schimba-ti adresa de email. Fa-ti un ald id de messenger si apoi iti schimbi adresa si de la facebook. Simplu ca buna ziua! Si uneori, facebookul, e cam prost.