| Gina_1580 a întrebat:

Am cerut si acum cateva zile niste statusuri Triste, scurte. cat de cat au fost frumoase dar eu ma asteptam la niste statusuri care sa doara.triste.de dragoste. Daca ma poate ajuta din nou cineva.sad

Răspuns Câştigător
| Pikachu_2484 a răspuns:

. Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea, nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea! happy

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...sigh
Daca ai impresia ca totul va dura La nesfarsit. Bun venit in realitatea cruda`. Gandesti gresit`!
Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!
Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta
Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde :-

1 răspuns:
| xCherri a răspuns:

1.Fara tine e ca si cum nu mai sunt eu
2.Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…
3. Draostea e un munte pe cale il urci razand si il cobori plangandcrying
4.Vei intelege prea tarziu.Sau poate niciodata
5. Daca crezi in vise, atunci vei dormi toata viatacrying
6.Nu exista fericire fara durere si dragoste fara ura
7.N-ai sa ma vezi plangand.plangand in urma ta
N-ai sa ma vezi venind cersindu`ti dragostea…
8.As vrea sa vad in viitor, dar nu o sa mai fie viitor fara tine.
9.Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!
10.Ai sa regreti cand n-oi mai fi, si ai sa plangi in fiecare zi...sa nu ma chemi nu voi venii...regretele sunt prea tarzii
11.Intr-o lume asa nebuna, tu esti soarele dupa furtuna
12.incerc sa te uit dar in zadar inima mea plange ca un cristal.