| MadalinaDidi a întrebat:

am dat simularile acum 2 saptamana, aproximativ, credeti ca evaluarile nationale vor fi mai grele? sau mai usoare decat simularilehappy? cum era in anii anteriori. Tin sa mentionez ca profesoarele la care fac eu pregatire mi-au spus ca o sa fie mult mai usor pentru ca elevii sa poata lua note mai pune pentru a absolvi la un liceu mai bun, dar colegele spun ca nu. Ce credeti?

2 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Evaluarile Nationale sunt putin mai usoare(da nu cu mult).
Daca vrei sa i-ei note mari trebuie sa inveti.

| danny_6323 a răspuns:

Nu stiu...si eu am auzit ca nu o sa fie foarte greu.dar acumthinking