| BeeFree a întrebat:

Buna am de facut la desen pe 16 foi mici un desen care sa se mista, foile vin capsate iar cand "rasfoiesc" tr sa se miste, stie careva un site unde as putea gasi ceva folositor?

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

Nu stiu un site dar iti pot da o idee.desenezi pamantul(terra)si deasupra un asteroid care se apropie cate putin cate putin pana la explozie. dupa ce atinge pamantul faci ciuperca aceea.o sa-ti iasa foarte frumos mai ales daca ai talent la desen