| Annutzyk a întrebat:

Am de facut pentru luni, o tema la tehnologica, un proiect. Proiectul trebuie sa fie din sticla sau plastic. Vreau sa fac ceva creativ. insa nu stiu ce. Imi puteti sugera idei? [ ca ex o vaza, o jucaroe. cv. orice.] PLZ! ajutati-ma! dau funda la cea mai buna idee!
P. S: nu vreau raspunsuri de gen cauta pe net [am cautat dar nu am gasit]. puteti sa imi dati si un site depe care sa ma pot inspirabig grinbig grin!
(scuzati categoria).

2 răspunsuri:
| IamGIPSY a răspuns:

Site nu stiu, dar iti pot da cateva idei.
Din sticla nu stiu ce poti face, pentru ca este cam greu. Doar ca, poti face un desen, sau o pictura pe ea.
Si din plastic. De ex poti luam dupa net un desen : http://www.plansedecolorat.ro/transport/index-1
Ai acolo modele de unde sa alegi, sa o scoti la imprimanta, sa desenezi conturul pe ce vrei tu, si sa modelezi, sau sa lipesti sa fie ca si modelul ales de tine, si de ex poti desena pe o hartie, si inauntrul ei sa faci conturul la o bucata de polistiren.

| Ionela_6633 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zis Annutzyk ceva practic.O vaza chair ar fi intersant, ar fi foarte frumoasa sau un bol cevahappy
nu stiu cat te-am ajutat dar ink pe noi nu ne-a pus sa facem asa ceva la tehno.dar sigur o sa ne puna incurand