| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi dati idei pentru un proiect la Ed. Tehnologica... facut manual de mana mea cu materialele studiate de noi (plastic, sticla etc) ( adica tot ce am facut in clasa a 7 sem 1 ).

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Fa o macheta, cateva cladiri din cutii de medicamente sau de chibrituri, niste copaci din crengute, masinute mici de jucarie in parcare. Sau un brad ca tot vine Craciunul... din materiale reciclabile, gasesti tutoriale peste tot.