| Niico1111111 a întrebat:

Buna, am de făcut un control în gât și femeia la care mă duc, se tine de capul meu să îmi dau jos prostia aia din gură (adică piercing-ul) și aș vrea să mi-l dau jos pentru juma de ora și după ce plec să mi-l pun înapoi. Exista vreun risc de a mi se astupa gaura încât să nu mai pot baga înapoi cercelul.Il am de 7 luni.
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Poate sa te pună sa îl dai jos pentru ca o încurca la consultație dar nu are niciun drept sa îți spună sa renunți de tot la el, e corpul tău și faci ce vrei. Cât despre consultație, nu se întâmpla nimic dacă îl dai jos pentru câteva ore.

1 răspuns:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Nu, nu este nici un risc, gaura nu se astupa intr-o jumatate de ora, se astupa cu timpul ca si in ureche.