| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp se astupa o gaura de piercing in buza facuta doar de o saptamana?

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Heii :3 şi eu am avut pierce în buză şi l-am ţinut tot 1 săptămână. Gaura se astupă într-o lună, atâta timp cât nu sâcâi locul acel, rupând coaja sau introducând iarăşi pierce-ul. Dacă stai liniştită, într-o lună nu o să se mai vadă decât un "semn de bună purtare" în locul în care a fost pierce-ul.
Baftă! kiss

| snifyy a răspuns (pentru qMiruq):

Problema e ca NU VREAU sa il scot, doar in TIMPUL SCOLII (fiind calasa 12), iar cand ajung acasa sa il pun la loc.Atat voiam sa stiu daca se poate astupa gaura foarte curand fiind facut recent. Oricum multumesc tuturor de raspunsuri. apreciez :*

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca este facut atat de recent, in 2-3 saptamani se va astupa, daca nu mai pui cercelul deloc.

| OnuOnulică a răspuns:

Maxim 2-3 luni.

| Crucified a răspuns:

Durează destul. Tu vrei gata să se astupe mâine seară?

| MisFit20 a răspuns:

O sa dureze o vreme pana intr-o luna, nu mai baga cercelul daca vrei sa se astupe.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Trebuie sa astepti o luna sa se astupe gaura, dar sa nu pui piercingul.