| ginamagheru a întrebat:

am de facut un proiect stupidstraight face. trebuie sa scriu despre poluarea aerului si ce ar trebui oamenii sa faca, ca sa nu mai poluam aerul.ma puteti ajuta va rogpuppy dog eyes. URGENT! funda si vot; x

1 răspuns:
| SpecialGirl a răspuns:

Uite cam asa ceva!

Pentru a trai intr-un mediu curat fiecare om ar trebui sa indeplineasca sarcina...aceea de a nu mai arunca ambalajele pe jos. Multi dintre noi fac asa chiar daca sunt constienti ca este un lucru gresit. Pentru a putea respira un aer curat trebuia sa indeplinim aceasta regula! De aceea spun ''Nu poluarii aerului''

Nu`i tocmai cea mai bunaa.happy