| ghkjghk a întrebat:

am de facut un text in care sa descriu un haiduc. Nu vreau sa imi faceti textul. Vreau sa imi dati exemple de "Haiduci" big grin FUNDA URGENT!

Răspuns Câştigător
| andre3ea_1248 a răspuns:

Exemplu de haiduci:baba novac, gruia novac, iorgu iorgovan, popa sapca, toma alimanu, haiducul coroi. mihai calimanu, iancu jianu, angel panait, pintea viteazul, petrache poenau, andrei popa, marius parv.amza scortan.cred ca ti-am scris destui si ser ca te-am ajutat. funda pls?winking

1 răspuns:
| ghkjghk explică:

Buna! am de facut un text in care sa descriu un haiduc. Vreau sa imi dati exemple de "Haiduci" big grin Funda URGENT!