| ColorWorldFantezi a întrebat:

Am de gand sa imi fac pe SunPhoto un cont artistic happy Ce nume sa ii pun? Cine ma ajuta cu o lista de nume de exemplu xCopilJudecat, xCuCapulPeSus etc. Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asemenea conturi nu sunt,, artistice,, si nici originale.Sunt doar cu un,,x,, la inceput,deci conturi de pitipoance,cu scrisurile alea,,vYaTsssaa',, [ laughing am dat un exemplu ] si cateva status-uri si poze glitery.
Sunt niste prostii,niste pierderi de vreme,niste imitatii nereusite.

Mai bine pune mana pe o carte,este foarte benefic,decat sa tot,, freci,, niste poze.