| oana_8923 a întrebat:

am descarcat adobe flash player si am incercat sa il instalez numai ca nu mi se instaleaza. ce trebuia sa fac?

Răspuns Câştigător
| dustru a răspuns:

Download altul, versiune updatata http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html sau reinstaleaza browserul si apoi incearca cu Adobe. Pentru a putea folosi Adobe Flash Player ai nevoie de minim:
Procesor: 500 MHz Pentium|| Memorie: 128 MB RAM (vezi poate nu ai acestea, insa daca caracteristicile corespund fa cum am zis la inceput.

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Daca ai deshis mozila firefox logic ca nu merge inchide orice browser si dupa dai install.

| buburuza0111 a răspuns:

Pot sa te ajut scoate de pe net teamwiewer 4, 5, 6 si instaleazal si da-mi parola si idul si til fac eu in 5 minute