| Beatrice2810 a întrebat:

Am facut o pagina pe facebook si vreau sa renunt la ea...cum pot sa o sterg?

Răspuns Câştigător
| Mariiiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Simplu! Intri pe pagina, apoi, sub pagina, este acolo unde trebuie sa pui o descriere, dai click, apoi pui mouseul unde scriie "DESPRE" si "DESCRIERE", dai pe editează (o să apară in colt). Apoi, in stanga vor aparea mai multe optiuni, iar tu dai pe "modifica drepturile". Vor aparea mai multe, Vizibilitatea paginii, Restrictii de tara etc. ultima, jos, scrie "Sterge pagina.". Dai acolo, iar, daca pagina e mai mare, in 14 zile trebuie sa intrii din nou, sa urmezi aceiasi pasi spusi mai sus si acolo iti va aparea sa o stergi direct sau, daca te razgandesti sa nu o mai stergi! Bafta!