| anutza6117 a întrebat:

Cum pot sa sterg o pagina de pe facebook? am facut o pagina, da vreau sa o sterg

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

1. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".

2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.

3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"

4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

| Liviu_Radu_1981 a răspuns:

Da

| Radeanu_Ionela_1993 a răspuns:

E cam tarziu dar poti sa stergi pagina. Da la profil la "modifica setarile" si da in jos, unde va scrie "sterge definitiv pagina..." apasa acolo apoi inchide pagina.winking